Jinx

Cześć! Jestem Jinx. Moją pasją jest przekształcanie rzeczywistości za pomocą kamery i wyobraźni. Staram się, aby każda moja praca wywołała pozytywne wrażenie na widzu. Dokształcam się z dziedziny filmu i montażu efektów specjalnych bez przerwy, bo wiem, że tylko rozwój siebie pomoże mi wejść na wyższy poziom  i osiągnąć sukces. Do każdego zlecenia podchodzę poważnie, bo chcę, żeby każde moje video było oryginalne, niespotykane oraz świadczyło wysoką jakość usługi. W Dodatku robię to, co lubię :) A Wszystko na co stawiam to wyobraźnia i pomysłowość.

podskok

Moją kolejną pasją, w którą wkładam równie mnóstwo serca jest taniec. B-boying to styl tańca, w którym się odnalazłem. Ten jeden z czterech elementów kultury Hip-hop ma w sobie coś, co rozwija tak samo umysł jak i ciało. W B-boyingu siedzę już kilka lat, moją ekipą jest C.T.Group z Łomży, która daje mi realizować się jako tancerz. Nasza ekipa zdobyła mistrzostwa świata i europy, współpracowaliśmy z teatrem oraz występowaliśmy w takich programach jak „Mam Talent” czy „Got to Dance”. Więcej, znacznie więcej możecie znaleźć na: www.ctgroup.pl

zuraw
 
W wolnych  chwilach zajmuje się także grafiką.  Realizuje swoje pomysły nie tylko w projektach filmowych, ale również w obrazie.
 
 
ninja karate
 
Jeśli masz jakieś pytania, uwagi bądź jakiekolwiek wątpliwości to śmiało pisz do mnie.
 
 
 
 

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *